Güvenlik Duvarı (Tarz Firewall)

Tarz Firewall, vizyonumuzu yansıtan Savunmasız Kalmayın sloganımız ile şirketimizin Teknokent Ar-Ge Ofisinde konusunda uzman yalın kadrosuyla geliştirmiş olduğu bir sistemdir.

Güvenlik Duvarı tarafında kolay kurulumun yanında dışarıdan içeriye, içeriden dışarıya yapılacak olası saldırıları engelleme, network trafiğinizi sorunsuz şekilde yönetebilme, web site ve uygulama filtreleme, 5651 Yasal Log hizmeti, Hotspot, Proaktif Koruma, Yapay Zeka ve Akıllı Öğrenme Teknolojileri gibi çok nitelikli özellikleriyle değerli kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özellikle büyük yapıdaki işletmeler, çok şubeli yerlerde faaliyet gösteren firmalar gibi işletmelere özel web tabanlı Yönetim ve Takip Sistemiz sizlere anlık olarak sisteminiz hakkında bilgiler verir, önemli risklerin oluşması halinde yöneticilere bir çok kanalda uyarılarını bildirerek önemlerin hızlıca alınmasını sağlar ve sizi güvende tutar.

Hızlı ve nitelikli iş gücüyle verilen destek hizmetleri, satın alma ve satış sonrası destekleriyle her zaman güvenilir bir çözüm ortağınız olarak Ar-Ge çalışmalarımıza aralıksız olarak devam etmekteyiz.

Proje Geliştirme Grubumuz: Tarz Firewall
Web Sitemiz: www.tarzfirewall.com

REFERANS TALEBİ

Neler yaptığımızı merak mı ediyorsunuz?

Kimlerle çalıştık? Hangi alanlarda çalıştık? Neler yaptık? Tüm bu sorularınızın cevabı için lütfen bilgileri doldurup bize gönderin, en kısa zamanda sizinle irtibat kuracağız.

2024 © Tarz Yazılım. Her hakkı saklıdır.