Atiker Yazılım ile tüm ticari süreçlerinizi dijitalleştiriyoruz...

Atiker Yazılım ile tüm ticari süreçlerinizi dijitalleştiriyoruz...

30.09.2019

Atiker Yazılım ile tüm ticari süreçlerinizi dijitalleştiriyoruz...

Uzmanlarımız müşterilerimize hizmet verirken yalın felsefe ve veri güvenliğini her zaman için önemli ve öncelikli sıralamasına alarak yaparlar.

Biz biliriz ki en yalın haliyle işleyen süreçte oluşan veriler, en üst düzeyde koruma altına alınarak veri tabanına işlenmesi gerekir.

Firmaların ihtiyacı olan ticari yazılım çözümlerinde Atiker Yazılım Kurumsal Çözüm Ortağı olarak bölgemizde müşterilerimizi uygun fiyata nitelikli projeler ile buluşturuyoruz. Projelerde konusunda uzman ve yetkin personeller ile değer müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız.

Tüm süreçlerimizde firmaların talep etmesi halinde firmalarımıza devletin farklı kurumlarından (Tübitak, Kosgeb, Kalkınma Ajansları, EBRD, Bakanlıklar gibi...) hibeler alınması konusunda danışmanlık ve proje yürütücülüğü hizmetini vermekteyiz.

AtikER Sistem Entegratörü

Atiker Yazılım olarak tasarladığımız AtikER – Sistem Entegratörü projemiz, işletmelerin ticari faaliyetlerinde ihtiyacı olan tüm yazılımsal faaliyetlerini yönetmelerini ve takip etmelerini sağlar.

AtikER, birbirinden bağımsız çalışan disiplinleri tek bir noktada işleyerek, kontrolünü sağlayan merkezi yönetim çözümüdür. Klasik ERP anlayışının üzerinde, işletme süreçlerindeki dijital veri akışını yöneten bir üst yapıdır. İşletmelerin bütününde akan tüm verileri tamamen birbiriyle entegre biçimde kayıt ve kontrol altına alınmasını sağlamaktadır.

Günümüz pazarlarının sürekli değişen ve gelişen taleplerini karşılamak için çalışan firmalar için tasarlanmış kapsamlı bir çözümdür.

Neden AtikER?

Günümüzde zorlaşan rekabet şartları, öngörülmeyen ekonomik sıkıntılar, değişken hammadde ve enerji fiyatları gibi birçok güçlükle baş etmek zorunda kalan işletmeler, artık daha hızlı olmaları bir zorunluluk haline gelmiştir. Bunun için kaynakların iyi yönetilmesi, iş süreçlerini en iyi şekilde tasarlaması ve iş akışının kontrol altında tutulması gerekmektedir.

Teknolojinin ve yazılımın günümüzde vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmesiyle birlikte işletmelerde verimliliği arttırmak amacıyla satış, maliyet ve nakit akışının kontrol altında tutulması gereklidir. AtikER; tüm iş akış ve süreç verilerini tek bir yapı altında toplayıp, farklı yazılımlardan ve sistemlerden doğan karmaşıklığı önleyerek işletmelerin daha kolay yönetimine olanak sağlamaktadır.

TARZ YAZILIM DANIŞMANLIK A.Ş.
Geleceğe Yön Veriyoruz

Atiker Yazılım ile tüm ticari süreçlerinizi dijitalleştiriyoruz... konusuna ait yorumlar

Yorum yazın